SmartEyeglass_Mar27_660x384
در فاصله پنج روز تا آغاز نمایشگاه بزرگ CES 2016، حضور یکی از محصولات سونی در این رویداد قطعی شد. عینک هوشمند سونی که دو سال از اولین نمایش آن میگذرد، یک بار دیگر در رویدادی دیگر توسط سونی به نمایش گذاشته خواهد شد.

عینک هوشمند سونی که همچنان مراحل توسعه خود را سپری میکند، در این رویداد یک غرفه اختصاصی خواهد داشت. غرفه شماره 26223 در روزهای 6 تا 9 ژانویه در نمایشگاه CES 2016 میزبان علاقه مندانی خواهد بود تمایل به مشاهده این عینک و عملکرد آن را دارند.

اما علاوه بر پیشنمایش این عینک، این رویداد برای علاقه مندان به SmartEyeglass سونی سورپرایز ویژه ای در پی خواهد داشت. سونی در این رویداد قصد دارد تا برای اولین بار لنزهای طبی مخصوص این عینک را نیز به صورت عمومی به نمایش بگذارد.

لنزهای طبی عینک هوشمند سونی، چند ماه قبل توسط سونی رونمایی شد که با قرارگیری بر روی این عینک، برای کاربرانی که به صورت روزمره از عینک های طبی استفاده میکنند کاربرد دارد.
SmartEyeglass_lenses_660x384-660x384

بدون شک سونی برای این رویداد سورپرایزهای دیگری نیز تدارک دیده است. هنوز سونی دعوت نامه رسمی خود را برای این رویداد منتشر نکرده اما با انتشار یک ویدئوی دمو از عینک هوشمند خود نوید یک رویداد هیجان انگیز را در روزهای 6 تا 9 ژانویه در شهر لاس وگاس میدهد. این ویدئوی دمو و کوتاه از عینک هوشمند سونی را میتوانید از لینک زیر در ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.