logo
روز گذشته وبسایتی چینی جزئیات جدیدی از پردازنده اسنپدراگون 820 را برملا کرد که در فضای مجازی بسیار خبرساز شد. در مطلب قبلی پیرامون جزئیات اسنپدراگون 820 و مشخصات احتمالی آن صحبت کردیم و نیز گفتیم که سونی یکی از اولین مشتریان این پردازنده برای استفاده در نسل بعدی پرچمداران خود خواهد بود.

ما همگی منتظر هستیم تا سونی با معرفی پرچمدار بعدی خود باز هم ما را شگفت زده کند. اکسپریا Z5 بر اساس شایعات مختلف نسل بعدی خانواده Z خواهد بود که سونی در حال آماده سازی آن میباشد. اینطور به نظر میرسد که خانواده Z5 بعد از دو سال بار دیگر یک فبلت را در خود جای داده و این بار قرار است در کنار اکسپریا Z5 از اکسپریا Z5 Ultra نیز روانه بازار گردد.

حالا دقیقا همان وبسایت چینی که روز گذشته جزئیات پردازنده اسنپدراگون 820 را منتشر کرد در یک اقدام تازه از برخی مشخصات اکسپریا Z5 سخن گفته است. این وبسایت مینویسد: اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Ultra پرچمداران آینده سونی خواهند بود که هر دو از صفحه نمایش 2K برخوردار میشوند. سونی برای این دو دستگاه از سنسور دوربین جدید با قابلیت لرزشگیر اپتیکال استفاده کرده است که هر دوی این دستگاه ها مجهز به 4 گیگابایت رم LPDDR4 و پردازنده اسنپدراگون 820 خواهند بود.
22
این وبسایت تاریخ معرفی این دستگاه را ماه سپتامبر و عرضه نهایی آن را ماه نوامبر اعلام کرده است. این شایعات بسیار وسوه انگیز است که ما را بیش از پیش چشم به راه پرچمداران جدید سونی قرار میدهد. تنها زمان همه چیز را مشخص میکند. آیا این شایعات به واقعیت تبدیل خواهد شد و یا سونی برای اکسپریا Z5 برنامه های دیگری دارد؟

Mobile-Dad