sony-xperia-z3-349-photoessay_verge_super_wide
خبر خوش برای علاقه مندان به سونی اینکه فایل های سیستمی اکسپریا Z3 به طور عمومی منتشر شد. انتشار فایل های سیستمی این دستگاه به توسعه دهندگان کمک میکند تا بتوانند برنامه های و قابلیت های مختلف این دستگاه را برای سایر گوشی ها نیز پورت کنند.

برخی ویژگی های نرم افزاری موجود در اکسپریا Z3 بسیار جالب توجه است که هر کاربری علاقه به استفاده از آنها دارد. با انتشار فایل های سیستمی این دستگاه دریچه ای جدید باز خواهد شد که علاقه مندان میتوانند انبوهی از مود ها و برنامه های پرچمدار جدید سونی را بر روی گوشی خود استفاده کنند.

اگر به خاطر داشته باشید پس از معرفی اکسپریا Z2 نیز فایل های سیستمی این دستگاه به بیرون درز کرده بود که در مدت کوتاهی بسیاری از قابلیت های نرم افزاری این دستگاه برای سایر گوشی های اکسپریا در دسترس قرار گرفت. از این رو شما کافیست منتظر بمانید تا هر روز برنامه ها و مودهای جدیدی را از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید. اگر شما نیز علاقه به توسعه این برنامه ها هستید میتوانید این فایل های سیستمی را از لینک زیر دریافت کنید. این فایل های سیستمی مربوط به فریمور 23.0.A.2.93 از اکسپریا Z3 با نسخه اندروید 4.4.4 میباشند.

دانلود فایل های سیستمی اکسپریا Z3