xperia-z5-compact-its-only-water-desktop-97cb695cfecb3ce834b7c2b476fc4de2
همیشه بعد از معرفی اسمارت فون های بالارده ی سونی به خاطر استفاده از ویژگی ها و قابلیت های جدید در آنها، توسعه دهندگان به دنبال فایل های سیستمی هستند تا با آنها کار توسعه و رساندن امکانات گوشی های جدید به مدل های دیگر را انجام دهند. دیر یا زود پس از معرفی هر پرچمدار این اتفاق برای گوشی های سونی می افتد و حالا نیز بعد از گذشت دو هفته از معرفی خانواده Z5 فایل های سیستمی مدل کامپکت این خانواده در اختیار عموم قرار گرفت.

فایل های سیستمی اکسپریا Z5 Compact هم اکنون برای دانلود در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. اکسپریا Z5 Compact با کد E5803 بیلد آزمایشی 32.0.A.4.11 را اجرا میکند که هم اکنون فایل های مربوط به این بیلد منتشر شده است.

انتشار فایل های سیستمی اکسپریا Z5 Compact شاید در نگاه اول زیاد به کار ما نیاید اما سرآغازی است برای توسعه دهندگان تا بتوانند برنامه ها و امکانات مختلف موجود در این دستگاه را برای سایر گوشی های اکسپریا پورت کنند. از امروز فقط کافیست سایت تخصصی اکسپریا را دنبال کنید تا ما برنامه های مختلف اکسپریا Z5 را که برای دیگر گوشی های اکسپریا پورت میشوند در اختیار شما قرار بدهیم.

همچنین شما هم اگر خود دستی در پورت کردن برنامه ها دارید میتوانید فایل های سیستمی این دستگاه را از لینک زیر دانلود کنید.
دانلود فایل های سیستمی اکسپریا Z5 Compact