Z5 Premium
تا به این لحظه، فریمور شماره 32.0.A.6.200 آخرین به روزرسانی منتشر شده برای گوشی های خانواده Z5 است که به طور رسمی نیز اطلاع رسانی شد. اما سونی برای نسخه های دو سیم کارته این خانواده آپدیت دیگری نیز منتشر کرده است.

اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Premium که هر دو یک نسخه دو سیم کارته نیز دارند، آپدیت جدیدی را فراتر از شماره ساخت 32.0.A.6.200 دریافت کرده اند. این آپدیت با شماره ساخت 32.0.A.6.209 برای یک مدل خاص از این دو گوشی توسط سونی منتشر شده است.

این آپدیت برای مدل E6883 اکسپریا Z5 Premium و مدل E6683 اکسپریا Z5 که هر دو مربوط به نسخه دو سیم کارت هستند منتشر شده است. نکته جالب توجه این است که تنها کشور مالزی شاهد انتشار این آپدیت بوده و هنوز دیگر نقاط دنیا این به روزرسانی را دریافت نکردند.

از این آپدیت که چند روز هم از انتشار آن میگذرد اطلاع زیادی در دسترس نیست. در کل برای گوشی هایی که به تازگی وارد بازار میشوند این آپدیت های متعدد و ناشناخته قابل تصور است که سونی معمولا برای رفع ایرادات جزئی موجود به صورت پیاپی دست به انتشار آنها میزند. در صورتی که این آپدیت در روزهای آینده به صورت عمومی منتشر شود ما شما را از جزئیات آن با خبر خواهیم ساخت.