xperia_c_super_cool_7
امروز برابر است با 11 نوامبر و همانطور که در خبرهای قبلی نیز به عرض رسانده بودیم سونی قرار است روز 12 نوامبر طی یک رویدادی که در شانگهای چین برگزار خواهد شد از چند محصول جدید خود رونمایی کند. در بین اسمارت فونهای احتمالی که ما فردا با آنها آشنا خواهیم شد میتوان از دو گوشی نام برد که شانس زیادی برای رونمایی در این کنفرانس دارند.

Xperia Z1S که همان نسخه بین المللی Xperia Z1 F است که برای بازار ژاپن ساخته شده بود، مدل کوچک شده اکسپریا Z1 خواهد بود که قرار است با صفحه نمایش 4.3 اینچی با رزولیشن 1280*720 و مشخصاتی تقریبا مشابه برادر بزرگتر خود یعنی اکسپریا Z1 معرفی شود.

اما محصولی دیگر که توسط سونی در شانگهای از آن پرده برداری خواهد شد شاید فبلت اکسپریا Tianchi باشد که قرار است در که از چیپ مدیاتک ( پیش از این سونی در اکسپریا C نیز یک بار از آن استفاده کرده بود) بهره ببرد. طبق شایعات سونی قصد دارد از جدیدترین چیپ این شرکت یعنی MT6592 که به تازگی نیز معرفی شده در فبلت جدید خود استفاده کند. با یک نگاه به این چیپ میتوان تصور کرد که این فبلت احتمالا از یک پردازنده 8 هسته ای با توان پردازش 1.5 تا 1.7 گیگاهرتز بهره خواهد برد.

این فبلت به احتمال بسیار قوی از صفحه نمایشی 6 اینچی برخوردار خواهد بود و به نظر میرسد سونی قصد دارد آن را برای رقابت با فبلت جدید نوکیا 1520 که به تازگی معرفی شده با قیمتی کمتر عرضه کند.

sonyviet