سونی با ارسال یک ایمیل به مشتریان خود از بسته شدن فروشگاه آنلاین خود در آینده ای نزدیک خبر داد. آنهایی که قصد خرید یکی از محصولات سونی را از فروشگاه آنلاین این شرکت دارند تنها تا روز 28 آگوست فرصت دارد تا در این رابطه اقدام کنند چرا که در تاریخ مذکور با بسته شدن این فروشگاه دیگر امکان سفارش و خرید محصول برای کاربران وجود نخواهد داشت.

سونی در صفحه اصلی فروشگاه خود یک اطلاعیه در این خصوص منتشر کرده و در آن از پایان فعالیت فروشگاه در تاریخ 6 شهریور خبر داده است. سونی در این رابطه میگوید: بسته شدن فروشگاه به معنای ترک کامل فروش در دنیای مجازی نیست بلکه ما اولویت را برای خرده فروشان مجاز قرار داده ایم و به زودی سرویس جدیدی را در اختیار مشتریان خواهیم گذاشت. البته هم اکنون نمیتوانیم تاریخ دقیقی در این رابطه مشخص کنیم ولی احتمالا تا پایان همین ماه در طی یک اطلاعیه جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

البته این اتفاق تنها برای فروشگاه رسمی سونی به آدرس sony.com خواهد افتاد و فروشگاه سونی موبایل به آدرس sonymobile.com همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد. فروشگاه سونی محصولات متنوعی از جمله دوربین ها، گجت های هوشمند و حتی گوشی های موبایل و تبلت ها را در برمیگرد.

online-experience-notice

منبع: