فروش بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند توسط هواوی در سال 2019

3
۵۵,۴۴۹

ممکن است که شرکت هواوی سال بدی را پشت سر گذاشته باشد و مشخص نباشد که در آینده چه بلایی بر سر این شرکت خواهد آمد، اما این کمپانی امروز خبر های خوشی را از وضع و اتفاقات درون سازمان خود منتشر کرد، آنها از ابتدای سال 2019 تا هم اکنون بیش از 200 میلیون گوشی را به فروش رسانده اند. این رقم شگفت انگیز 64 روز سریع تر از همین تعداد فروش هواوی در سال گذشته یعنی 2018 می باشد و با توجه به جنگ تجاری بین دو کشور آمریکا و چین، این رقم خارق العاده به نظر می رسد.

این کمپانی به تازگی اعلام کرده است که دو گوشی پی 30 که در ماه مارس و میت 20 که در سال گذشته معرفی شده اند هم اکنون جای خود را به جانشینان جدیدشان داده اند و همگی تولیدات آنها به فروش رفته است.

فروش بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند توسط هواوی در سال 2019

یکی دیگر از دلایلی که فروش 200 میلیونی شرکت هواوی نباید کسی را سورپرایز کند به جایگاه ثابت این شرکت در فروش محصولات خود در بازار جهانی ارتباط دارد که با توجه به موج عظیم محصولات جدید و قیمت های مختلف، کاربران نیازمند فروشنده ای هستند که از آنها در شرایط سخت پشتیبانی کند.

هر چند که مدیر ارشد این شرکت در گذشته اعلام کرده است که این کمپانی تا کنون 10 درصد افت فروش را در میان گروه تجاری خودش تجربه کرده است. خانواده جدید گوشی های میت 30 که در تاریخ 19 سپتامبر 2019 معرفی شد، فعلا در کشور چین به فروش می رسد و نسخه جهانی آن هنوز به بازار سایر مناطق دنیا عرضه نشده است و فعلا یک ماه است که فروشش محدود به کشور های چین، آسیا و اقیانوسیه شده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

3 دیدگاه ها

 1. سونی اگه اندروید ۱۰ رو برای ایکس زد پریمیوم نده دیگه میرم سمت نوکیا

  پاسخ

  نیما گفته:
  ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ساعت: ۲۱:۰۴

  خب مشخصه نمیده
  اکیدا توصیه میکنم سمت نوکیا نرو

  پاسخ

  نیما گفته:
  ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ساعت: ۲۱:۰۵

  دو تا آپدیت اساسیش رو گرفته

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here