the_interview_stars_reuters
فروش دیجیتالی فیلم جنجالی مصاحبه که توسط سونی ساخته شده بود در کمتر از یک ماه به 40 میلیون دلار رسید. فیلم کمدی The Interview (مصاحبه) که ماجرای ترور رهبر کشور کره شمالی را به تصویر میکشد پیش از اکران با جنجال زیادی همراه بود. چرا که حملات سایبری به سرورهای سونی پیکچرز توسط گروهی وابسته به کشور کره شمالی پای کاخ سفید، رهبر کره شمالی و حتی دولتمردان چین و ژاپن را نیز به این قصه باز کرده بود.

بر اساس گزارشات رسیده فروش نسخه های دیجیتالی این فیلم که از روز 24 دسامبر آغاز شد در کمتر از یک ماه به مرز 40 میلیون دلار رسید. این رقم حاصل از فروش 5.8 میلیون نسخه دیجیتال از این فیلم است. گفته میشود سونی برای ساخت این فیلم مبلغ 44 میلیون دلار هزینه کرده که حالا در کمتر از یک ماه و تنها از طریق فروش نسخه های دیجیتالی هزینه متحمل شده را بدست آورده است.

این مبلغ همانطور که اشاره شد تنها مربوط به فروش نسخه های دیجیتالی است و فروش این فیلم در گیشه های سینما محاسبه نشده است. در مجموع و شاید به خاطر اتفاقاتی که پیرامون این فیلم افتاد فروش خوبی در انتظار سونی است که میتواند یک موفقیت بزرگ برای این شرکت محسوب شود.