Xperia-Z2-in-stock-640x292
به نظر میرسد مشکلات سونی برای تولید اکسپریا Z2 به پایان رسیده و فروش این دستگاه هم اکنون به طور رسمی در سرتاسر اروپا از طریق سایت سونی موبایل آغاز شده است. چند روز قبل نیز سونی خبر عرضه اکسپریا Z2 در بریتانیا از اول ماه می را تایید کرده بود.

اکسپریا Z2 برای تولید و عرضه در ماه های اخیر با مشکلات فراوانی رو به رو شده بود. کمبود قطعات دلیل اصلی این تاخیر بود که باعث شد سونی تنها در چند کشور معدود دست به عرضه اکسپریا Z2 بزند و طرفداران این پرچمدار زیبا را در بسیاری از مناطق دنبا منتظر بگذارد.

اکسپریا Z2 هم اکنون از طریق سایت رسمی سونی در کشورهای مختلف اروپایی با قیمت های متفاوتی به فروش میرسد. در آلمان این دستگاه با قیمت 679 یورو، فرانسه و ایتالیا 699 یورو، سوئد 5995 کرون (معادل 663 یورو) ، لهستان 2799 زلوتی (معادل 666 یورو) و در انگلستان نیز 599 پوند ( معادل 729 یورو )به فروش میرسد.

علاوه بر اروپا امروز با خبر شدیم عرضه اکسپریا Z2 در چند کشور آسیایی دیگر از جمله ویتنام نیز آغاز شده است. با عرضه گسترده این محصول در اروپا و آسیا میتوانیم امیدواریم باشیم تا به زودی شاهد حضور گسترده این پرچمدار در بازارهای داخلی کشورمان باشیم.

xperiablog