back-to-school-picture
شروع فصل پاییز، برای همه بیانگر یک اتفاق است: بازگشایی مدارس. در آخرین روزهای تابستان به سر میبریم و به زودی دانش آموزان و دانشجویان باید خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده کنند.

در تابستان امسال، سونی با همکاری فروشگاه های معتبر در ایران، محصولات متعددی را در جشنواره های مختلف عرضه کردند. یکی از این فروشگاه ها، سونی ای شاپ است که امسال با فروش ویژه گوشی های سری X، خیال علاقه مندان به این دستگاه ها را از بابت یک فروشگاه معتبر و امن راحت کرد.

فروشگاه سونی ای شاپ، از همین رو در آخرین هفته تابستان، تصمیم گرفته تا یک فرصت دیگر در اختیار مشتریان بگذارد تا محصولات سونی را در جشنواره ای با نام “بازگشت به مدرسه” با تخفیف های استثنایی خریداری کنند.

جشنواره بازگشت به مدرسه فروشگاه سونی ای شاپ از روز گذشته آغاز و تا ده روز ادامه خواهد داشت. در این مدت تعدادی از محصولات سونی که عموماً نیز پرطرفدار و محبوب هستند، با قیمت استثنایی در اختیار مشتریان و علاقه مندان قرار میگیرد. اگر به دنبال هر کدام از محصولاتی که در این جشنواره قرار دارند هستید، این فرصت را برای خرید به هیچ وجه از دست ندهید. برای ورود به صفحه جشنواره بازگشت به مدرسه در فروشگاه Sonyeshop از لینک زیر استفاده کنید.

ورود به جشنواره بازگشت به مدرسه فروشگاه سونی ای شاپ