smartwatch-3-swr50-androidwear-975fb4abe151baec581c394bf7180466-940

رشد و توسعه گجت های هوشمند در سال های اخیر اتفاقی غیر قابل انکار است. دیگر گوشی های هوشمند به تنهایی برای هوشمند زندگی کردن کافی نیستند و استفاده از ابزارهای جانبی تبدیل به یک ضرورت شدند.

ساعت های هوشمند، اولین گجت هوشمند هستند که در کنار گوشی های هوشمند رشد کردند. سونی که یکی از پیشگامان این عرصه بوده تا امروز سه نسل از ساعت های هوشمند خود را وارد بازار کرده که نسل نسوم با گذشت دو سال از عرضه همچنان محبوب و پرفروش است.

ساعت هوشمند 3 سونی بدون تردید یکی از به صرفه ترین ساعت های هوشمند در بازار است. قیمت بسیار مناسب در برابر امکانات برابر با رقبا این ساعت را ممتاز کرده است.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکار تجاری سایت تخصصی اکسپریا همواره سعی در ارائه محصولات با قیمت و شرایط استثنایی دارد. این فروشگاه یکبار دیگر پیشنهاد ویژه ای را در برابر کاربران اکسپریا قرار میدهد. ساعت هوشمند 3 سونی که در این فروشگاه با تخفیف به فروش میرسد، تخفیف ویژه دیگری را به صورت اختصاصی برای کاربران سایت اکسپریان خواهد داشت.

از امروز تا 20 آذر، این ساعت علاوه بر تخفیفی که به صورت عمومی در سایت اعمال شده، با 50 هزار تومان تخفیف ویژه دیگر به صورت اختصاصی برای کاربران اکسپریان عرضه خواهد شد. با این کوپن تخفیف 50 هزار تومانی ساعت هوشمند 3 سونی با قیمت تنها 435 هزار تومان در دسترس شما خواهد بود.

این قیمت تنها برای بند سیلیکونی ساعت هوشمند سونی خواهد بود و همانطوری که گفتیم تنها یک هفته اعتبار خواهد داشت. اگر به دنبال این ساعت هستید فرصت استثنایی پیش روی خود را از دست ندهید.

کوپن تخفیف 50 هزار تومانی: swr50-xpe

لینک سایت هوشمند 3 سونی در فروشگاه نگین خاورمیانه