power-bank12
با وجود پیشرفت روز افزون در تکنولوژی و به خصوص در صنعت گوشی های هوشمند، همچنان مصرف بالای باتری یک دغدغه بزرگ برای کاربران محسوب میشود. نیاز بالای کاربران به تلفن های همراه و تبلت ها باعث شده تا این ابزارها به یک عضو جدایی ناپذیر زندگی افراد بدل شوند. عضوی که شاید دوری از آن حتی برای یک مدت کوتاه باعث مشکلات فراوانی برای کاربران شود.

کمتر کسی است که برای گوشی هوشمند یا تبلت خود دغدغه تمام شدن باتری را نداشته باشد. به طور حتم شارژر های معمولی همیشه نمیتواند کاربردی باشد و در مواقع سفر و یا مناطقی که دسترسی به برق شهری وجود ندارد کارساز نخواهد بود.

شارژر های همراه سونی یا همان پاوربانک ها ابزارهایی مناسب هستند تا در هر نقطه و مکانی عملیات شارژ گوشی های هوشمند و یا تبلت ها را بر عهده بگیرند. شاید با توجه به قیمت پاوربانک های موجود در بازار این ابزارها هنوز به خوبی جا نیافتاده باشند اما امروز فرصتی است که شما میتوانید با قیمتی استثنایی یک شارژر همراه را برای خود خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه که طرف قرارداد با سایت تخصصی اکسپریا نیز هست فروش ویژه پاوربانک های سونی را در وبسایت خود برای مشتریان در نظر گرفته است. در این طرح ویژه که از 18 مهر ماه به مدت یک هفته بر قرار است شارژر های همراه سونی با تخفیف ویژه به مشتریان واگذار میشود.

در این طرح شارژر همراه سونی مدل CP-S5 با تخفیف 30% از قیمت 154 هزار تومان به 107 هزار تومان برای خریداران قابل سفارش است.

خرید پاور بانک مدل CP-S5 سونی با تخفیف 30 درصدی

power-bank-powers

در این طرح همچنین سایر پاوربانک های این فروشگاه نیز با تخفیف ویژه تا 30 درصد همراه هستند. برای مشاهده تمامی پاوربانک های فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه از لینک زیر استفاده کنید.

فروش ویژه پاوربانک های فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه