frontcamera
کم کم گوشی های اکسپریا M5 و اکسپریا C5 Ultra در کشورهای مختلف توسط سونی عرضه میشوند. همزمان با عرضه جهانی این دو گوشی، کشور ما نیز حالا شاهد ورود این دو گوشی به بازار است.

فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه که در کشور ما همواره یکی از پیشگامان در ورود و عرضه محصولات سونی بوده این بار نیز فروش رسمی دو گوشی جدید سونی را آغاز میکند. اکسپریا M5 و اکسپریا C5 Ultra با شروع ورود به کشور ما در فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه نیز قابل سفارش خواهند بود.

اکسپریا M5 هم اکنون در فروشگاه نگین خاورمیانه با قیمت 1,410,000 تومان قابل خریداری است. اکسپریا C5 Ultra نیز با قیمت 1,155,000 تومان در نگین خاورمیانه به فروش میرسد. لازم به ذکر است که نسخه دو سیم کارته این دستگاه نیز در فروشگاه نگین خاورمیانه موجود میباشد.

اکسپریا M5 و اکسپریا C5 Ultra دو اسمارت فون میان رده سونی هستند که در تابستان امسال توسط سونی معرفی شدند. بررسی تخصصی این دو گوشی جهت آشنایی بیشتر با ویژگی ها و قابلیت های آنها را از لینک زیر مطالعه کنید.

بررسی تخصصی اکسپریا M5، تلاش برای شکستن مرزها
بررسی تخصصی اکسپریا C5 Ultra: بی حاشیه خودتان را تماشا کنید!
cover1
برای خرید این دو گوشی از فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه با قیمت مناسب و 7 روز تضمین تعویض کالا میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

خرید گوشی اکسپریا M5
خرید گوشی اکسپریا C5 Ultra