فروش Reon Pocket دستگاه تهویه هوا جیبی سونی در ژاپن آغاز شد

0
۲۴,۷۷۴

سونی بلاخره تصمیم گرفت تا دستگاه تهویه هوا پوشیدنی خودش که با نام ریون پاکت شناخته می شود را در ژاپن به فروش برساند. این دستگاه خلاقانه اولین بار در ماه آگوست سال گذشته و در مراسم خیریه ای تحت پروژه شرکت سونی با نام First Flight رونمایی شد. این دستگاه قیمتی 13 هزار ینی (120 دلاری) دارد.

ریون پاک یک گجت پوشیدنی است که درون یک تیشرت خاص قرار می گیرد. این دستگاه که به صورت مخفیانه بر پشت گردن شما قرار گرفته است آنچنان هوایی را تهویه نمی کند. به جای این کار، بر روی پشت گردن شما نصب شده و کاری را انجام می دهد که در اصطلاح به آن اثر ترموالکتریک می گویند (هنگام عبور جریان الکتریکی در یک محل اتصال، گرما جذب یا ساطع می شود) و به همین طریق، گرما یا سرما از طریق خون به تمامی نقاط بدن شما می رسد. این دستگاه کوچک می تواند دمای بدن شما را تا 23 درجه فارنهایت افزایش داده یا تا 14 درجه فارنهایت کاهش دهد، همه این کار ها بدون ایجاد سر و صدا انجام می شوند.

فروش Reon Pocket دستگاه تهویه هوا جیبی سونی در ژاپن آغاز شد

تغییر دما می تواند از طریق برنامه ای بخصوص که روی تلفن همراه شما نصب می شود صورت بگیرد یا حالت اتوماتیک آن را می توان فعال کرد. باتری این دستگاه با هر بار شارژ تنها 2 ساعت می تواند این کار را انجام دهد که در نوع خود کم بوده اما برای اولین نسخه از این دستگاه مناسب است. این دستگاه را می توان از طریق پورت USB-C شارژ کرد و انتظار می رود که مجهز به تکنولوژی شارژ سریع نیز باشد.

سونی همچنین تیشرت مخصوصی را برای این دستگاه در نظر گرفته است که “RNPS-C1VA” نام دارد و در سه سایز، کوچک، متوسط و بزرگ موجود خواهد بود. می توانید رنگ سفید یا بژ این تیشرت را با مبلغ 1800 ین (16 دلار) سفاش دهید. هنوز مشخص نیست که این دستگاه چه زمانی به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here