Sony Xperia M4 Aqua review (2)-970-80

پس از گذشت تقریباً چند روز از تأیید بروزرسانی جدید نسخه هایِ مختلف گوشی اکسپریا M4 Aqua، حالا این فریمور برای گوشی مذکور منتشر شده است. همانطور که اعلام کرده بودیم، این بروزرسانی در واقع یک بروزرسانی جزئی برای نسخه هایِ مختلف این گوشی محسوب میشود و نباید انتظار تغییر در نسخه اَندروید آن را داشت.

این بروزرسانی برای نسخه هایِ تک سیم کارته گوشی اکسپریا M4 Aqua با شماره ساخت 26.1.A.2.147 و نسخه هایِ دو سیم کارته گوشی مذکور با شماره ساخت 26.1.B.2.129 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

البته فعلاً این بروزرسانی برای نسخه تک سیم کارته گوشی اکسپریا M4 Aqua در کشورهایِ ایتالیا و اُسترالیا؛ و برای نسخه دو سیم کارته در کشورهایِ سنگاپور و روسیه منتشر شده است، اما انتظار میرود به زودی این بروزرسانی در دسترس تمام کاربران گوشی مذکور در سراسر دنیا قرار گیرد.

هنوز جزئیات این بروزرسانی مشخص نیست، اما انتظار میرود که این بروزرسانی برای برطرف کردن حفره امنیتی Stagefright منتشر شده باشد. در مجموع، اگر این بروزرسانی را دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کرده اید، تجربیات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: