xperia-z3-compact
سونی به طور رسمی، عملیات به روزرسانی اندروید 5.1.1 را آغاز کرد. از دقایقی قبل، اکسپریا Z3 Compact به عنوان اولین عضو از خانواده بزرگ اکسپریا موفق به دریافت این آپدیت شد.

آپدیت اندروید 5.1.1 هفته گذشته با شماره ساخت 23.4.A.0.546 برای تمامی مدل های اکسپریا Z3، اکسپریا Z3 Compact و اکسپریا Z2 به تایید رسیده بود. این فریمور پس از گذشت پنج روز از تایید، حالا در برخی مناطق برای کاربران اکسپریا Z3 Compact در دسترس قرار گرفته است. خوشبختانه یکی از مناطقی که در لیست اولیه به روزرسانی نیز قرار گرفته خاورمیانه است که تا دقایقی دیگر رام رسمی آن را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

انتشار این آپدیت در این لحظه برای اکسپریا Z3 Compact نشان میدهد که سایر مدل های خانواده Z3 و Z2 بیش از حد به اندروید 5.1.1 نزدیک شدند. بعید است که انتظار کاربران اکسپریا Z3 و اکسپریا Z2 برای دریافت آپدیت جدید به طول بیانجامد و احتمال میرود همین امشب یا فردا، به روزرسانی گسترده برای سایر گوشی های این دو خانواده منتشر شود. به محض آغاز انتشار آپدیت برای دیگر مدل های اکسپریا در خبرهایی جداگانه شما را از آن با خبر خواهیم ساخت.

با تشکر از: سعید حاج قاسمی