اگر با ما همراه بوده باشید، حتماً مطلع هستید که دقایقی پیش اَندروید 7.1.1 نوقا رسماً برایِ گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance منتشر شد. این بروزرسانی در دقایق ابتدایی برای برخی از مناطق دنیا در دسترس کاربران قرار گرفت و مثل سابق، تنها پس از گذشت کمتر از 1 ساعت برای منطقه خاورمیانه نیز در دسترس کاربران گوشی اکسپریا XZ قرار گرفته است.

هنوز درباره تغییرات و جزئیات این بروزرسانی هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست و باید پس از بروزرسانی تغییرات به صورت تجربی لمس شده و در اختیار شما همراهان همیشگی قرار بگیرد، اما چیزی که بدیهی است، این بروزرسانی با خود تغییرات زیادی به همراه خواهد داشت، چون علاوه بر امکانات ذاتی اَندروید 7.1.1، سونی امکانات ویژه ای برایِ آن نیز در نظر گرفته است.

گفتنی است که این بروزرسانی هم اَکنون برایِ منطقه خاورمیانه و آفریقا منتشر شده است و فعلاً به صورت OTA ( یا Over The Air ) برایِ تمامی گوشی هایِ اکسپریا در دسترس نیست. به محض دریافت این بروزرسانی، سعی میکنیم طبق سنت همیشگی شما را از تغییرات این بروزرسانی مطلع کرده و رام این نسخه را در اسرع وقت در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم.