Sony-Xperia-F833X-OnLeaks_4-640x640
تا به امروز دو بار پرچمدار جدید سونی در تصاویری زنده لو رفته است و آخرین بار در دیداری که با گوشی پرچمدار سری X سونی داشتیم، نمونه آزمایشی این گوشی برایِ فروش در یک سایت گذاشته شده بود! البته دیری نپایید که آگهی مربوط به فروش نمونه آزمایشی پرچمدار احتمالی خانواده X از رویِ سایت مذکور پایین کشیده شد تا قضیه ختم به خیر شود.

حال اما داستان کمی متفاوت شده است! پیش از این پیش بینی کرده بودیم که در روزهایِ باقی مانده تا کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA 2016 تصاویر، مشخصات و حتی عکس هایِ بیشتری از پرچمدار آینده سونی به بیرون درز خواهد کرد و اَکنون بر اساس تجربیات پیشین این مهم محقق شده است.

دقایقی پیش یکی از درزدهندگان مشهور دنیایِ فناوری (OnLeaks)، تصاویر رندر شده کامپیوتری جدیدی از پرچمدار آینده سونی را منتشر کرد. این تصاویر توسط یکی از بزرگترین طراحان دنیا که ید طولایی در ساخت تصاویر شماتیک از پرچمداران آینده کمپانی ها دارد ساخته شده است. این تصاویر شماتیک تماماً بر اساس عکس هایِ درز کرده از پرچمدار آینده سونی تا به امروز میباشد و توسط Steve Hemmerstoffer طراحی شده است.

XR (2)

XR (1)

XR (5)

XR (4)

XR (3)
اما اینها تمام ماجرا نیستند… OnLeaks اشاره میکند که نام این دستگاه احتمالاً اکسپریا XR میباشد و یک رنگ جدید را به سری پرچمداران سونی اضافه میکند. این دستگاه که احتمالاً دارایِ اسم رمز F833X میباشد، به زعم این درزدهنده دارایِ اَبعادی « تقریباً » برابر با 8.1 × 71.9 × 146.4 و مجهز به USB نوع C و فلش دوگانه برایِ دوربین اصلی خود میباشد.
Screenshot (37)

منبع: