فاصله بین معرفی تا عرضه گوشی های سونی، همیشه یک معضل بزرگ برای دوست داران این برند ژاپنی بوده است. اکسپریا XZ1 که روز 9 شهریور در نمایشگاه IFA برلین معرفی شد، این طلسم بزرگ را شکست و یکی از سریعترین فرآیند عرضه در گوشی های سونی را رقم زد.

امروز اکسپریا XZ1 بسیار زودتر از آنچه که انتظار داشتیم پا به بازار ایران گذاشت. همانطور که وعده داده بودیم، در هفته جاری و پیش از پایان فصل تابستان، اکسپریا XZ1 فروش خود را در کشور ما آغاز خواهد کرد. این اتفاق امروز و با قیمت گذاری این تلفن هوشمند، به صورت رسمی در ایران رخ داد.

هم اکنون، اکسپریا XZ1 با قیمت کمتر از 2.5 میلیون تومان آماده سفارش از طریق فروشگاه های آنلاین است. در مرحله اول به مدت 10 روز یک عدد کارت هدیه نقدی 200 هزار تومانی نیز به همراه این گوشی به خریداران اعطا خواهد شد تا قیمت نهایی برای مصرف کننده به کمتر از 2 میلیون و 300 هزار تومان برسد.

دو فروشگاه تکنولایف و سونی آنلاین به عنوان همکاران تجاری سایت تخصصی اکسپریا مثل همیشه پیش قدم شدند و فروش اکسپریا XZ1 را با قیمتی مناسبت آغاز کردند. البته فروشگاه تکنولایف همانند قبل علاوه بر کارت هدیه که از طرف سونی موبایل برای این گوشی در نظر گرفته، چند هدیه دیگر نیز به خریداران خود تقدیم میکند. جزئیات بیشتر از هدایای تکنولایف برای اکسپریا XZ1 را از لینک زیر دریافت کنید.

فروشگاه سونی آنلاین با قیمت 2,450,000 + کارت هدیه 200 هزار تومانی

فروشگاه تکنولایف با قیمت 2,489,000 + کارت هدیه 200 هزار تومانی + هدایای ویژه