وقتی دو هفته قبل، سونی به یکباره دو گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance را به اندروید 7.0 ارتقا داد، عجیب نیست که گوشی های دیگر نیز به همین سرعت آپدیت نوقا را دریافت کنند.

شاید کمتر کسی تصور میکرد که سونی با این سرعت، سراغ گوشی های دیگر برود. اکسپریا X و اکسپریا X Compact در عین ناباوری هم اکنون در حال دریافت آپدیت اندروید 7.0 نوقا هستند.

آپدیت اندروید 7.0 نوقا از لحظاتی قبل، به صورت جامع برای هر دو دستگاه نامبرده منتشر شده است. این آپدیت با شماره ساخت 34.2.A.0.266 منتشر شده و در بسیاری از نقاط دنیا نیز قابل دریافت است.

مثل گذشته، کشور ایران و به کل منطقه خاورمیانه بین اولین مناطق قرار گرفته که این آپدیت در آنها عرضه شده است. هر دو نسخه تک سیم کارت و دو سیم کارت اکسپریا X به همراه نسخه تک سیم کارت اکسپریا X Compact که تنها مدل این دستگاه به شمار میرود هم اکنون در حال دریافت آپدیت هستند.

با ما همراه باشید تا ساعاتی دیگر اطلاعات بیشتر از این آپدیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد. هم اکنون میتوانید اطلاعات لحظه به لحظه از این آپدیت را از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریا به آدرس زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا

آپدیت: این به روزرسانی هم اکنون به صورت OTA نیز در منطقه خاورمیانه و ایران قابل دریافت است. حجم این آپدیت حدود 1.2 گیگابایت است که از طریق آپدیت سنتر خود دستگاه امکان دریافت آن وجود دارد.