بالاخره انتظارات برای دیدار با اولین نسل از گوشی های 2018 سونی به سر رسید و دقایقی قبل، تصاویر رسمی هر سه گوشی جدید سونی به نام های اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 منتشر شد.

این تصاویر توسط Evan Blass، یکی از مشهورترین افرادی که در درز اطلاعات گوشی های هوشمند دستی دارد، منتشر شد. این تصاویر همانطور که مشاهده میکنید، تصاویر تبلیغاتی رسمی سونی است که توسط این فرد مشهور، پیش از معرفی رسمی این گوشی ها افشا شده است.

آنچه که از تصاویر مشخص است، هر سه گوشی مجهز به سنسور اثر انگشت بوده اما بر خلاف رندرهایی که چند روز قبل درز کرده بود، فقط اکسپریا XA2 Ultra است که به دوربین دوگانه در قسمت جلو تجهیز شده است. زبان طراحی همچنان در میان رده های جدید سونی نزدیک به میان رده های سال 2017 است، اما حاشیه ها مقداری نسبت به نسل قبل کمتر شده است.

تا این لحظه بر اساس اطلاعات بدست آمده، گوشی اکسپریا XA2 Ultra به صفحه نمایش 6 اینچی با رزولوشن 1080×1920 مجهز است. چیپست این دستگاه و اکسپریا XA2 هر دو از نوع اسنپدراگون 630 است که رم 4 گیگابایتی برای نسخه الترا و رم 3 گیگابایتی برای نسخه معمولی در نظر گرفته شده است. این گوشی ها به احتمال بسیار زیاد، در نمایشگاه CES 2018 که هفته آینده برگزار خواهد شد، معرفی میشوند.

تصاویر اکسپریا XA2 Ultra


تصاویر اکسپریا XA2


تصاویر اکسپریا L2