آخرین هفته های سال 2018 در حال سپری شدن است و به زودی سال جدید با خبرهای جدید از راه میرسد. سونی موبایل که آخرین گوشی هوشمند خود را در نمایشگاه IFA 2018 معرفی کرد، در سکوتی سنگین فرو رفته تا بعد از شروع سال جدید محصولات جدید خود را به نمایش بگذارد.

چندی قبل، Onleaks که به درز تصاویر و اطلاعات گوشی های هوشمند مشهور است، تصاویر سه گوشی سونی به نام های اکسپریا L3، اکسپریا XA3 و اکسپریا XA3 Ultra را افشا کرد. صحت تصاویر توسط منابع مختلف به تایید رسید و حالا نوبت به اکسپریا XZ4 رسیده تا از گزند Onleaks در امان نباشد.

امروز Onleaks رندرهای 360 درجه ای از اکسپریا XZ4 را منتشر کرد که بسیار جالب است. این برندها طراحی زیبایی از پرچمدار آینده سونی را به تصویر میکشد که در پشت بدنه، سه دوربین قرار گرفته است. در حالی که سونی هنوز به صورت گسترده از دوربین دوگانه در گوشی های خود استفاده نکرده، به نظر میرسد که در پرچمدار بعدی به یک باره سراغ دوربین سه گانه خواهد رفت.

تصاویری که در ادامه مشاهده میکنید، گویای همه چیز در مورد اکسپریا XZ4 است. البته باید تاکید کنیم که این تصاویر به صورت رندر شده هستند و تضمین 100 درصدی برای صحت آنها وجود ندارد. بلکه فقط یک شمایل کلی از پرچمدار بعدی سونی را به تصویر کشیده است.