xperia-logo
هفته گذشته، برای اولین بار تصاویری از یک مدل ناشناخته از سونی به بیرون درز کرد که طراحی کاملا دگرگون شده ای را نشان میداد. این تصاویر وابسته به اسمارت فونی است که گفته میشود پرچمدار آینده سونی خواهد بود.

تصاویری که هفته گذشته منتشر شده بود، منتسب به اسمارت فونی با کد F8331 است که چندی قبل در بنچمارک ها نیز رویت شده بود. این تصاویر به وضوح نشان میدهد که سونی طراحی خود را در نسل بعدی تا چه اندازه دستخوش تغییر کرده است. تنها چیزی که میتوان گفت این است که متفاوت ترین اسمارت فون سونی در طول سه سال اخیر در راه است…

با گذشت یک هفته از درز اولین تصاویر متعلق به این دستگاه، امروز تصاویری جدید از پرچمدار آینده سونی به دست ما رسیده به وضوح جزئیات طراحی نسل جدید سونی را نشان میدهد. این تصاویر دو نمای جلو و پشت دستگاه را نشان میدهد که نمای پشت آن نسبت به نسل های قبلی به کلی دگرگون شده است.

در پشت دستگاه، بدنه همانند قبل یکپارچه نیست که شاید اولین انتقاد به سونی همین موضوع باشد. دلیل این طراحی و خطوطی که در پایین دستگاه قرار دارد احتمالا آنتن گوشی باشد که آن را برای دریافت بهتر سیگنال ها بر روی بدنه تعبیه کرده است. همچنین وجود فلاش دوگانه در پشت دستگاه نیز تغییر دیگری است که سونی در پرچمدار جدید خود اعمال کرده است. ما مشتاق هستیم تا باز هم تصاویر و خبرهای جدیدتری از پرچمدار آینده سونی که احتمالا در شهریور امسال معرفی میشود بدست بیاوریم.