پس از اکسپریا M4 Aqua که از صبح امروز، شاهد آغاز به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو بود، حالا اکسپریا M5 نیز از دقایقی قبل شروع به دریافت آپدیت جدید خود کرده است.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از سرویس آپدیت یاب سایت تخصصی اکسپریا، هم اکنون یک نسخه نرم افزاری جدید برای اکسپریا M5 در حال انتشار است. این نسخه با شماره ساخت 30.2.A.0.100 در حال حاضر تنها برای مدل E5603 و آن هم در چند منطقه محدود منتشر شده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از این آپدیت در دسترس نیست اما با توجه به ارتقای شماره ساخت از 32.1 به 32.2 میتوانیم به این نتیجه برسیم که آپدیت مذکور یک نسخه فراتر از اندروید 5.1 است که آن هم چیزی نمیتواند باشد جز اندروید 6.0 مارشمالو …

با توجه به سرعتی که ما امروز در انتشار آپدیت اکسپریا M4 Aqua دیدیم، امیدواریم اکسپریا M5 نیز در ساعات آینده شاهد دریافت آپدیت جدید خود در مناطق مختلف دنیا از جمله خاورمیانه باشد. به هر حال اطلاعات بیشتر را به محض دریافت به شما میرسانیم. شما نیز میتوانید لحظه به لحظه از طریق سرویس آپدیت یاب سایت تخصصی اکسپریا و با جستجوی گوشی مورد نیز خود از انتشار آپدیت های جدید خود مطلع شوید.