xperia-z5-family

سونی موبایل از دقایقی پیش انتشار بروزرسانی جدید اَندروید مارشمالو برایِ گوشی هایِ خانواده Z5 را آغاز کرده است. این بروزرسانی شماره ساخت گوشی هایِ مذکور را از 32.1.A.1.185 به 32.2.A.0.224 ارتقا میدهد، که به دلیل ارتقایِ یک عدد اصلی از شماره ساخت، نوید یک بروزرسانی بزرگ برایِ محصولات این خانواده از گوشی هایِ سونی را میدهد.

در زمان نگارش این خبر، فعلاً نسخه هایِ دو سیم کارته ( مدل E6683 ) و تک سیم کارته ( مدل E6603 ) گوشی اکسپریا Z5 و هر دو نسخه گوشی اکسپریا Z5 کامپکیت ( مدل هایِ E5803 و E5823 ) موفق به دریافت این بروزرسانی شده اند و پیش بینی میشود تا ساعاتی دیگر گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم، ارشدترین عضو از خانواده Z5 سونی نیز این بروزرسانی را دریافت کند.

هنوز برایِ قضاوت اینکه سونی چه چیزهایی را در این بروزرسانی تغییر داده است یا این بروزرسانی چه تغییراتی در گوشی هایِ خانواده Z5 ایجاد میکند زود است. اینکه این بروزرسانی نسخه ای دیگر از اَندروید 6.0 میباشد یا اَندروید 6.0.1 و اینکه آیا استامینا را به گوشی هایِ پرچمدار اکسپریا بازمیگرداند یا خیر هنوز مشخص نیست، اما این نوید را به شما میدهیم که در صورت انتشار این بروزرسانی برایِ منطقه خاورمیانه، فایل هایِ قابل فلش این بروزرسانی را در اختیار شما همراهان همیشگی سایت تخصصی اکسپریا قرار دهیم. برایِ دریافت خبرهایِ بیشتر، با ما همراه باشید…


بروزرسانی شماره 1: این آپدیت هم اَکنون برایِ هر 4 نسخه گوشی اکسپریا Z5 و هر دو نسخه گوشی اکسپریا Z5 کامپکت در برخی از مناطق دنیا در دسترس است، اما هنوز برایِ هیچ یک از نسخه هایِ گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم در دسترس نیست. در صورت تمایل، میتوانید از طریق سرویس آپدیت یاب اکسپریا بر اساس نسخه گوشی مورد نظر خود، مناطقی که این بروزرسانی در آنها منتشر شده است را از طریق این لینک پیگیری کنید.


بروزرسانی شماره 2: بر اساس گزارش هایِ غیر رسمی، این آپدیت نسخه اَندروید گوشی هایِ خانواده Z5 سونی را از 6.0 به 6.0.1 ارتقا میدهد و استامینا مود معروف سونی نیز در آن مجدداً به گوشی هایِ اکسپریا بازگشته است.


بروزرسانی شماره 3: بر اساس گزارشات موثق و تصاویری که برایِ ما ارسال شده است، اَندروید 6.0.1 و اضافه شدن استامینا به این نسخه از فریمور گوشی هایِ سری Z5 سونی رسماً تأیید میشود. همچنین، این بروزرسانی برایِ گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم نیز منتشر شده است و برایِ تمامی گوشی هایِ سری Z5 موجود در ایران نیز رام خاورمیانه منتشر شده است. تا ساعاتی دیگر با تصاویری از محیط این نسخه از اَندروید سونی بازخواهیم گشت. با ما همراه باشید…