Xperia X Family Portrait 1

امروز را قصد داریم با خبری مسرور کننده آغاز کنیم. سونی موبایل از ساعاتی قبل پیش فروش چهار عضو از خانواده X خود را در خاک ایالت متحده آمریکا آغاز کرد. پیش از این خبر داده بودیم که سونی موبایل برنامه ویژه ای برایِ حضور با اولین اَعضایِ خانواده X خود در بازار آمریکا دارد و حالا این موضوع رنگ واقعیت به خود گرفته است.

همانطور که اشاره شد، سونی موبایل برایِ بازار آمریکا 4 عضو از خانواده X را در نظر گرفته است. اکسپریا X Performance، اکسپریا X، اکسپریا XA و اکسپریا XA Ultra چهار گوشی هوشمندی هستند که سونی برایِ بازار این کشور در نظر گرفته است. برایِ پیش فروش، دو خُرده فروشی آنلاین بزرگ Best Buy و B&H Photo Video هر 4 عضو این خانواده را در تمام رنگ هایِ تولید شده در دسترس علاقه مندان قرار میدهند.

اما بهتر است پیش از اینکه وارد بخش قیمت گذاری و تاریخ عرضه این گوشی ها شویم، نکته بسیار مهمی را بیان کنیم. پیش از این زمزمه هایی درباره عرضه شدن دو عضو از خانواده X سونی ( اکسپریا X Performance و اکسپریا X ) بدون سنسور اثر انگشت در خاک ایالت متحده آمریکا مطرح شده بود، که حالا و با شروع پیش فروش این گوشی ها این موضوع به خوبی قابل مشاهده است.

Xperia X & XP Specs

با این وصف، سونی یکبار دیگر پس از خانواده Z5، جدیدترین اَعضایِ خانواده X را که به سنسور اثر انگشت مجهز هستند، بدونِ سنسور اثر انگشت روانه این بازار حیاتی میکند. دلیل این موضوع هنوز برایِ ما مشخص نیست، اما در صورت کسب اطلاعات بیشتر آنها را با شما همراهان همیشگی به اشتراک خواهیم گذاشت. اما بهتر است سخن کوتاه کنیم و نگاهی به قیمت اَعضایِ خانواده X و پیشنهادات سونی موبایل برایِ بازار آمریکا داشته باشیم.

اکسپریا X Performance که قدرتمندترین عضو خانواده X سونی است، با قیمتی معادل 699.99 دلار به همراه پیشنهاد ویژه ای که شامل یک مموری کارت SanDisk Ultra 128 گیگابایتی ( به ارزش 41.15 دلار ) میباشد قابل پیش خرید است و در تاریخ 17 جولای 2016 میلادی ( تا کمتر از 1 ماه دیگر ) به دست کاربران خواهد رسید.

Sony Xperia X Performance F8131 32GB Smartphone

اکسپریا X که عضو میانی خانواده X میباشد، با قیمتی معادل 549.99 دلار به همراه پیشنهاد ویژه ای که شامل یک مموری کارت SanDisk Ultra 128 گیگابایتی و یک هدست بلوتوث وایرلس ( به ارزش 81.10 دلار ) میباشد قابل پیش خرید است و در تاریخ 26 ژوئن 2016 میلادی ( تا شنبه هفته دیگر ) به دست کاربران خواهد رسید.

Sony Xperia X F5121 32GB Smartphone

اکسپریا XA که ضعیف ترین عضو خانواده X میباشد، با قیمتی معادل 279.99 دلار به همراه پیشنهاد ویژه ای که شامل یک مموری کارت SanDisk Extreme 64 گیگابایتی ( به ارزش 29.63 دلار ) میباشد قابل پیش خرید است و در تاریخ 17 جولای 2016 میلادی ( تا کمتر از 1 ماه دیگر ) به دست کاربران خواهد رسید.

Sony Xperia XA F3113 16GB Smartphone

در پایان، قدرتمندترین سلفی فون دنیا، اکسپریا XA Ultra سونی با قیمتی معادل 369.99 دلار به همراه پیشنهاد ویژه ای که شامل یک مموری کارت SanDisk Extreme 64 گیگابایتی ( به ارزش 29.63 دلار ) میباشد قابل پیش خرید است و در تاریخ 24 جولای 2016 میلادی ( تا 1 ماه دیگر ) به دست کاربران خواهد رسید.

Sony Xperia XA Ultra F3213 16GB Smartphone

منبع: