IMG_1696_a1

سونی تا به امروز تنهاترین و قدرتمندترین فَبلِت سلفی محور از خانواده X خود را در برخی از نقاط دنیا عرضه کرده است. اما در این بین سونی برایِ بازار آمریکا برنامه خاصی دارد. بر طبق برنامه ریزی هایِ سونی، تقریباً تمام محصولات خانواده X از طریق خُرده فروشی هایِ آنلاین در خاک ایالت متحده به فروش خواهند رسید.

گوشی هایِ اکسپریا X، اکسپریا XA، اکسپریا X Performance و فَبلِت اکسپریا XA Ultra تا کنون در بازار آمریکا عرضه شده اند، اما در اتفاقی نادر، فَبلِت سلفی محور سونی که تنها چند روز از ورودش به بازار ایالت متحده نمیگذرد کاهش قیمتی عجیب را تجربه کرده است. اواخر ماه گذشته میلادی بود که سونی فَبلِت اکسپریا XA Ultra خود را با قیمت 370 دلار وارد بازار ایالت متحده کرد و حالا این فَبلِت با کاهش قیمتی محسوس روبرو شده است.

کاربران میتوانند از امروز این فبلِت خوش هیکل را با قیمتی حدود 300 دلار ( دقیقاً 298.48 دلار ) به همراه یک هدیه ویژه از طریق خُرده فروشی آنلاین آمازون خریداری کنند. هدیه این محصول همانطور که پیشتر نیز اشاره شده بود، یک عدد کارت حافظه 64 گیگابایتی ساختِ خود سونی میباشد، که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

اما تنها نقطه ای که شاید بازار ایالت متحده را از سایر بازارهایِ جهانی پیرامون فروش این فَبلِت متمایز میکند، رنگ بندی این محصول برایِ بازار ایالت متحده میباشد. سونی این فَبلِت زیبا و قدرتمند را تنها در دو رنگ اصلی مشکی و سفید در اختیار کاربران قرار داده است و خبری از رنگ طلایی لیمویی برایِ بازار آمریکا نیست.

منبع: