اکسپریا XZ Premium سونی قابلیت هایِ بسیار زیادی را در خود جای داده است و به جرأت یکی از بهترین و قدرتمندترین گوشی هایِ هوشمند دنیاست. مجهز بودن به آخرین نسل از چیپست هایِ کوآلکام، دوربین اصلی ارتقا یافته جدید، صفحه نمایش 4K HDR و قابلیت هایی که شاید برایِ اولین بار در این گوشی هوشمند به کار گرفته شده اند باعث شده است تا اکسپریا XZ Premium یک همراهِ اعلاء باشد.

اما اگر بخواهیم صادق باشیم، شاید قابلیت فیلمبرداری فوق آهسته 960 فریم بر ثانیه، جدیدترین و جذاب ترین قابلیت گوشی اکسپریا XZ Premium باشد. پیش از این درباره فیلمبرداری فوق آهسته دوربین این گوشی هوشمند صحبت کرده ایم. اما این قابلیت تا چه حد میتواند برایِ کاربران مهم باشد؟

بر کسی پوشیده نیست که این قابلیت علاوه بر جذابیت بیش از اندازه خود، گاهاً میتواند بسیار مفید باشد. تا به امروز ویدئوهایِ بسیار زیادی از کارکرد فیلمبرداری فوق آهسته گوشی اکسپریا XZ Premium در عرصه پهناور دنیایِ دیجیتال پخش شده است و هر کس به نوعی از طرف خود به هنرنمایی با این قابلیت دوربین گوشی مذکور پرداخته است.

اما اینبار داستان کمی متفاوت است. در یک ویدئویِ بسیار جذاب که با همکاری سونی موبایل و یک شعبده باز معروف ضبط شده است، حتی دست شعبده باز هم در مقابل دوربین اکسپریا XZ Premium رو شد! همانطور که میدانید، در شعبده بازی شخص شعبده باز حرکاتی را با سرعت بسیار بالا انجام میدهد و در واقع با فریب چشم تماشاچیان به هنرنمایی میپردازد.

اما آیا این حُقه ها در مقابل اکسپریا XZ Premium جواب میدهد؟ پاسخ قطعاً منفی است، چون با قابلیت فیلمبرداری 960 فریم بر ثانیه اکسپریا XZ Premium آهسته ترین حرکات هم آشکار میشوند. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شمارا به تماشایِ این ویدئویِ بسیار جذاب دعوت کنیم. با ما با این ویدئویِ جذاب همراه باشید…