Case-MateBarelyThereZ3C_9

این که باید از قاب محافظ برای گوشی استفاده کرد یا نه، بحثی جداگانه است که قبل از این در نظرسنجی ای به سلیقه بسیاری از کاربران پی بردیم،دلیل استفاده نکردن بعضی کاربران از محافظ های گوشی،به نمایش گذاشتن زیبایی گوشی است،اما بعضی از قاب های محافظ هستند که تا حد ممکن جلوی زیبایی گوشی را نمیکیرند.قاب محافظ شفاف و کریستالی ای که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد از همین نوع است.

این نوع قاب در واقع از پلاستیک شفاف ساخته شده است که در عین محافظت از گوشی شما،زیبایی آن را نیز حفظ میکند،ضمن این که شما به تمامی پورت های گوشی تان نیز دسترسی خواهید داشت.

Case-MateBarelyThereZ3C_1

نوشته های روی جعبه این قاب،بر روی کلماتی،مانند: فوق العاده باریک،مقاوم در برابر ضربه و همچنین ضد خش بودن تاکید دارد.

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=Case-MateBarelyThereZ3C-2.jpg

تصویر زیر نمای جلویی گوشی اکسپریا Z3 Compact را در حال استفاده از این قاب محافظ نشان می دهد.

Case-MateBarelyThereZ3C_4

در سمت راست این قاب دو شیار وجود دارد،یکی به طور مشترک برای کلید پاور و ولوم و دیگری برای کلید شاتر دوربین.فضای زیادی برای کلیدها تعبیه شده است که استفاده از آن را راحت میکند.

Case-MateBarelyThereZ3C_5

این قاب محافظ تمام چهار گوشۀ اسمارتفون را پوشش میدهد،همچنین مقدار بسیار کمی از لبه های جلویی گوشی را نیز در برمیگیرد.در بالای آن نیز به اندازه کافی فضا برای استفاده از جک 3.5 میلیمتری هدفون وجود دارد.

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=Case-MateBarelyThereZ3C-6.jpg

در قسمت پایین نیز،ضمن پوشش گوشه های اسمارتفون،فضای اصلی آن باز گزاشته شده است تا شما به راحتی بتوانید از بند نیز در قسمت محل مخصوص اتصال آن استفاده کنید.

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=Case-MateBarelyThereZ3C-7.jpg

در سمت چپ این کاور نیز،فضای زیادی بدون پوشش قرار گرفته است تا شما بتوانید به راحتی از پورت ها استفاده کنید.به این معنی که شما میتوانید هم از شارژ مغناطیسی و هم از شارژ معمولی توسط پورت micro USB استفاده کنید.

Case-MateBarelyThereZ3C_8

در قسمت پشت کاور نیز به اندازه کافی فضای اطراف لنز و فلاش آزاد است تا هیچ مزاحمتی هنگام عکس برداری و مخصوصا برگشت نور به لنز ایجاد نکند.

Case-MateBarelyThereZ3C_9

با قراد دادن این کاور بر روی ترازو به وزنی برابر با 14 گرم میرسیم که با توجه به اضافه شدن آن به اکسپریاZ3 Compact با وزن 129 گرمی،به هیچ وجه محسوس نخواهد بود.

Case-MateBarelyThereZ3C_10

در پشت این کاور دندانه های کوچکی تعبیه شده است تا با اطمینان کامل بتوان آن را در داک شارژ مغناطیسی مخصوص گوشی های اکسپریا قرار داد.

Case-MateBarelyThereZ3C_13

بدیهی است که در قسمت جلو،این کاور توانایی محافظت از اسمارتفونتان در برابر ضربه را ندارد.البته با برچسب های محافظ ضد خش،گوشی تان در برابر خط و خش ایمن خواهد بود ولی اگر میخواهید گوشی تان در برابر ضربه از هر طرف نیز ایمن باشد باید از کیف های استفاده کنید که جلو و پشت گوشی را در بر میگیرد که نهایتا جلوه و زیبایی گوشی شما را نیز خواهد گرفت.

Case-MateBarelyThereZ3C_12

قیمت این قاب محافظ کریستالی برابر با 14.99 پوند است و در حال حاضر از فروشگاه اینترنتی mobilefun قابل خرید یا سفارش است.