3307680868_755017937.400x400
کم کم باید خود را برای یک رویداد جذاب در 11 شهریور آماده کنیم. جزئیات، تصاویر، رندرها و … همگی خبر از حضور یک نسل جدید از گوشی های اکسپریا در نمایشگاه برلین امسال دارند.

تا به اینجا بیشترِ شایعات حکایت از آن دارند که سونی حداقل دو گوشی هوشمند را در این رویداد به نمایش میگذارد. یکی پرچمدار اصلی سونی و دیگری مدل کامپکت آن که دو سال گذشته نیز در رویداد سالانه IFA برادر بزرگتر خود را همراهی کرده بود.

در کنار تمام اطلاعاتی که تا امروز از محصولاتِ آینده بدست آوردیم امروز اتفاقی جالب افتاد که تکه ای جدید از پازل پرچمداران سونی را تکمیل کرد. یکی از فروشگاه های چینی امروز دو مدل قاب را در سایت خود موجود کرده که هر دو منتسب به اکسپریا X Compact میباشند!

این که نام نسخه کوچک پرچمدار آینده سونی اکسپریا X Compact است یا چیز دیگر هنوز نمیدانیم اما این قاب خیلی چیزها را برای ما روشن میکند. محل قرارگیری دوربین و فلاش دقیقا مثل مدل های قبلی کامپکت یعنی اکسپریا Z5 Compact و اکسپریا Z3 Compact است اما نکته ای که جلب توجه میکند فضای خالی مخصوص فلاش است که نشان میدهد این دستگاه هم مثل برادر بزرگتر خود احتمالا از فلاش دوگانه بهره مند شده است.

پیش از این نیز اتفاق افتاده که قاب گوشی های اکسپریا پیش از معرفی خودنمایی کنند. ما بی صبرانه منتظر روز نمایشگاه هستیم اما قطعا تا آن روز اطلاعات بیشتری از آخرین دستاورد سونی در بخش موبایل بدست خواهیم آورد.

منبع: