phppzyygq

مهمتر از عرضه هدست واقعیت مجازی، ساخت محتوی برایِ آن میباشد. بسیار مضحک به نظر میرسید که شما یک هدست واقعیت مجازی داشته باشید، اما محتوی خاصی برایِ تجربه کردن آن نداشته باشید. یکی از دلایلی که عرضه هدست واقعیت مجازی سونی را تا به امروز به تأخیر انداخته است، در حال ساخت بودن بازی هایِ انحصاری و بسیار قدرتمندی برایِ نسل اول هدست واقعیت مجازی Playstation VR میباشد.

سونی نمیخواهد کاربران اولین نسل از هدست واقعیت مجازی اش دست به خرید کالایی با این حجم از پتانسیل بزنند و بعد نتوانند از آن استفاده ای ببرند، به همین دلیل و بخاطر احترام به مشتری، سونی به همراه هر نسخه از هدست واقعیت مجازی Playstation VR یک دیسک بلوری حاوی دمویِ 8 بازی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند با دنیایِ واقعیت مجازی آشنا شوند.

این دیسک بلوری حاوی نسخه دمویِ بازیها و عناوین ارزشمندی چون DriveClub VR، PlayStation VR Worlds، Rigs: Mechanized Combat League، Tumble VR، Battlezone، Eve: Valkyrie، Wayward Sky، and Headmaster میباشد و کاربران را برایِ آشنایی با دنیایِ واقعیت مجازی سونی راهنمایی میکند، به این ترتیب کاربران میتوانند با دیدی باز به خرید عناوین انحصاری این هدست بپردازند.

اولین نسل از هدست واقعیت مجازی سونی تا حدود 1 ماه دیگر به ویترین مغازه ها می آید و تا همین امروز نیز سونی با پیش فروش هدست Playstation VR به راحتی توانسته است رکورد سایر رقبایِ خود را بزند. بدیهی است که با عرضه هدست واقعیت مجازی سونی در تاریخ 13 اُکتبر 2016 میلادی، یک رکورد تاریخی دیگر برایِ کمپانی ارزشمند سونی رقم خواهد خورد. با خبرهایِ کنفرانس اختصاصی پلی استیشن با ما همراه باشید…

منبع: