b198262ddf8d46a69c3052c01e7ac5ba
اگر از آخرین اخبار دنیای سونی مطلع باشید یا پست های قبلی همین سایت را مطاله کرده باشید می دانید که سونی قصد دارد با کمک 5 کارگردان مختلف در پنچ شهر اروپا یعنی بارسلونا، میلان، پاریس، لندن و برلینیک سری ویدئوهای کوتاه بسازد. این فیلم ها با محوریت فرهنگ و سابقه ی هر شهر و با اتکا به مسائلی چون عشق و برادری و آزادی ساخته می شود. در همین رابطه سونی به تازگی یک قرار داد با موسیقی دان معروف بریتانیایی -کریگ دیوید- بسته است. کریگ دیوید قرار است آهنگسازی این ویدئو ها را به عهده بگیرد.

وی بعد از موفقیت خود از انتشار آلبوم Born to do it در سال 2000 و سپس فراز و نشیب هایی که پشت سر گذاشت اکنون قرار است هنر خود را در ویدئو های جدید سونی به رخ بکشید. این ویدئوها همانند چند کلیپ معمولی ضبط شده و سعی دارد مخاطب را جذب خود کند. در این بین سونی عملکرد دوربین حرفه ای گوشی سونی اکسپریا Z5 را با قابلیت 4K به کاربران خود در عمل نشان می دهد.

کمپانی سونی با برگزاری یک طرح بزرگ فیلمبرداری و سرمایه گذاری روی آن قصد دارد ثابت کند گوشی هوشمند جدید این کمپانی از قابلیت های بالایی برخوردار است. البته سونی پر بیراه نمی گوید. چرا که دوربین این گوشی با سنسور 23 مگاپیکسلی IMX300 و گشادی دریچه دیافراگم f/2.0 توانایی قابل ستایشی در ضبط تصاویر دارد از آن گذشته خود گوشی سونی برنامه هایی برای کار بر روی ویدئوها ترتیب داده است که فیلم برداری با این دوربین را لذت بخش تر می کند. نظر شما چیست؟