در حال حاضر اکسپریا XZ Premium قدرتمندترین و محبوب ترین گوشی سونی میباشد. سونی در اکسپریا XZ Premium تکنولوژی جدیدی را در بخش دوربین به کار گرفت، که در کنار سایر مشخصه هایِ بسیار عالی، از این گوشی هوشمند یک شاهکار در تمامی اَبعاد ساخته است.

سونی همچون نسل هایِ قبل در خاک ایالت متحده آمریکا که بازار بسیار مهمی میباشد گوشی هایِ هوشمند خود را بدون توسل به اُپراتورهایِ بومی و به صورت آنلاک شده یا به اصطلاح Sim-Free ( همانند کشور عزیزمان ایران ) در اختیار کاربران و علاقه مندان به محصولات خود قرار داده است.

در ایالت متحده آمریکا سونی با کمک خُرده فروشی هایِ آنلاین بزرگی چون آمازون و Best-Buy در حال عرضه گوشی هایِ هوشمند خود میباشد. از حدود چند ماه پیش، اکسپریا XZ Premium نیز به عنوان قدرتمندترین عضو از خانواده اکسپریا، از طریق خرده فروشی هایِ مذکور در دسترس کاربران قرار دارد.

حال خبر میرسد که سونی موبایل قیمت این گوشی هوشمند را با تخفیفی بسیار سخاوتمدانه همراه ساخته است. سونی گوشی اکسپریا XZ Premium را با قیمتی معادل 799.99 دلار در آمریکا عرضه کرده بود و اَکنون با احتساب تخفیف 100 دلاری جدید، این گوشی هوشمند با قیمت 699.99 دلار در دسترس کاربران قرار دارد.

در حال حاضر 3 خُرده فروشی آنلاین و بسیار بزرگ آمازون، Best-Buy و B&H این گوشی هوشمند را در هر دو رنگ مشکی و کروم در دسترس کاربران قرار داده اند و بر اساس اطلاعاتی که تا به این لحظه به دست ما رسیده است، این کاهش قیمت باعث فروش بیش از پیش گوشی اکسپریا XZ Premium در بازار آمریکا شده است.

منبع: