حدود یک هفته تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه IFA 2017 و معرفی گوشی های هوشمند جدید باقی مانده و همه منتظر این رویداد و رونمایی از محصولات جدید سونی هستند.

سونی مثل سال های گذشته پرچمدار اصلی خود را در نمایشگاه برلین معرفی میکند که در کنار آن یک مدل کامپکت نیز قرار خواهد داشت. اکسپریا XZ1 به عنوان اصلی ترین اسمارت فون سونی در سال 2017 و اکسپریا XZ1 Compact به عنوان مدل کامپکت آن دو محصولی هستند که در هفته آینده معرفی خواهند شد.

چند تصویر تا امروز از این دو دستگاه درز کرده که نمای کلی آنها را تا حدودی به ما نشان میدهد. اما امروز اطلاعات جدیدی از این دو منتشر شده که علاوه بر یک تصویر رندر شده، قیمت آنها را هم به ما نشان میدهد. قیمتی که از اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact لو رفته مربوط به کشور انگلستان است که حتی رنگ های اصلی اکسپریا XZ1 را نیز تشریح میکند.

بر اساس این اطلاعات اکسپریا XZ1 قیمتی معادل 599 پوند در انگلستان خواهد داشت که این قیمت برای اکسپریا XZ1 Compact معادل 499 پوند خواهد بود. قیمت این دو دستگاه تقریباً برابر با سایر پرچمداران سونی در سال های اخیر است که البته این قیمت برای فروشگاه آمازون بوده و ممکن است قیمت سونی در فروشگاه رسمی خود متفاوت با آن باشد.

منبع: