اکسپریا Touch که پیش از این آنرا با نام اکسپریا Projector میشناختیم، یکی از جاه طلبانه ترین طرح هایِ سونی تا به امروز است. شاید بتوانیم به سادگی بگوییم سونی اولین و تنها کمپانی دنیاست که فراتر از زمان در حال حرکت میباشد و تکنولوژی هایی از آینده را برایِ ما به زمان حال آورده است.

شاید برایِ هر کسی در دنیا موضوع لمس نور یک اَمر غیرممکن به نظر میرسد، اما برایِ سونی غیرممکن ها معنایی ندارند! در بدو اَمر که اکسپریا Touch به عنوان یک طرح مفهومی معرفی شد، شاید بسیاری تصورش را نمیکردند که به این زودی ها ما بتوانیم این دستگاه خارق العاده را ببینیم، اما اَکنون بسیار به اکسپریا Touch نزدیک هستیم، نزدیک تر از هر زمانی.

سونی رسماً اعلام کرده است که از تاریخ 16 ژوئن 2017 میلادی ( حدود 15 روز دیگر ) عرضه اکسپریا Touch در بازارهایِ منتخب دنیا با قیمت 1.699 دلار آغاز خواهد شد. شاید این قیمت در بدو اَمر مقداری غیرمعقول به نظر برسد، اما وقتی وارد بطن ماجرا میشویم، به خوبی میتوان این قیمت را درک کرد.

برایِ آنهایی که با اکسپریا Touch آشنایی ندارند باید بگوییم که این دستگاه در واقع چیزی شبیه به یک هارد دیسک اکسترنال رومیزی میباشد، که میتواند هر سطح صافی را تبدیل به صفحه نمایش سیستم عامل اَندروید کند. همانطور که از اسم این دستگاه نیز مشخص است، شما میتوانید نور را لمس کرده و کارهایِ خود را مدیریت کنید.

منبع: