xperia-z3-tablet-compact-white-1240x840-1556bceab800f0619eadd9024f509f1a
بسیاری از طرفداران و علاقه مندان به سونی بی صبرانه منتظر آن بودند تا آخرین عضو از خانواده اکسپریا نیز به بازار کشور راه پیدا کند. پس از اکسپریا E3 و اکسپریا M2 Aqua حالا تبلت اکسپریا Z3 Compact نیز که در نمایشگاه IFA 2014 معرفی شده بود به کشورمان وارد شد.

تبلت اکسپریا Z3 کامپکت با توجه به قدرت سخت افزاری خود امید زیادی برای کسب موفقیت در بازار دارد. سونی همیشه در بازار تبلت ها مختصر و مفید وارد میشود و با وجود اینکه در این بخش بسیار کم کار است اما همیشه تبلت های سونی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند.

انتظار ها از تبلت اکسپریا Z3 کامپکت به عنوان یک تبلت 8 اینچی زیاد است. برای آنهایی که بی صبرانه منتظر ورود این تبلت به بازار بودند قیمت عرضه در بازار کشور ما بسیار مهم است. طبق معمول این تبلت همانند دیگر محصولات در روزهای اولیه با حباب قیمت رو به رو است. هم اکنون این تبلت با قیمتی در حدود 1 میلیون و 600 هزار تومان در بازار کشور یافت میشود. انتظار میرود در هفته های آینده کاهش قیمت زیادی گریبان این تبلت خوش ساخت را بگیرد.

اما از تبلت اکسپریا Z3 کامپکت که بگذریم نگاهی به قیمت دیگر تبلت های سونی در بازار کشور می اندازیم. البته باید به این نکته توجه داشت که معمولا تبلت ها با توجه به عدم گستردگی در عرضه معمولا با قیمت یکسانی در سرتاسر کشور همراه نیستند. قیمت های ارائه شده در زیر نیز ممکن است در شهرهای مختلف با اختلاف ۷ تا ۱۰ درصدی قیمت عرضه و به فروش برسند. قیمت انواع تبلت های اکسپریا در حال حاضر به شرح زیر میباشند.

9.3