Sony-Xperia-E3-3_thumb
طبق روال هفته های گذشته، در اولین روز کاری هر هفته با قیمت انواع گوشی های اکسپریا در بازار کشور در خدمت شما هستیم. با توجه به تعطیل بودن بازار موبایل در روز شنبه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) قیمت گوشی های موبایل را امروز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

در این هفته ثبات قیمت در اکثر گوشی های اکسپریا کاملا به چشم می آید. برخی مدل ها نیز در این هفته نسبت به هفته گذشته با اندک کاهشی رو به رو شدند. اما این کاهش قیمت بسیار ناچیز بوده به طوری که میتوانیم این هفته را یکی از با ثبات ترین هفته ها در قیمت گذاری گوشی های اکسپریا بدانیم.

تا به امروز تنها یک مدل از سری گوشی های 2015 سونی به بازار ایران وارد شده است. اکسپریا E4 که این روزها کاهش قیمت زیادی را نیز تجربه میکند. به زودی شاهد عرضه گسترده اکسپریا E4g نیز خواهیم بود و در ماه خرداد هم احتمالا اکسپریا M4 Aqua به طور گسترده وارد بازار کشور خواهد شد.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است.

2.13