xperia-e4
پس از اتمام موج دوم تعطیلات نوروزی، بازار گوشی های موبایل کشور یک بار دیگر فعالیت خود را در سال جدید آغاز کرد. در این هفته بازار موبایل با ثبات خاصی رو به رو بود و قیمت اکثر گوشی های موجود در بازار با تغییرات بسیار اندکی همراه شد.

شاید مهم ترین اتفاق برای سونی در بازار کشور ما ورود اولین عضو خانواده 2015 اکسپریا به بازار باشد. اکسپریا E4 به عنوان اولین دستگاهی که سونی در سال جدید معرفی کرده حالا وارد بازار کشور ما شده است. البته هنوز این دستگاه با گارانتی در کشور یافت نمی شود و عرضه آن نیز تنها برای مدل تک سیم کارته اتفاق افتاده است.

اکسپریا E4 در اولین روزهای ورود به کشور با قیمتی در حدود 550 هزار تومان به فروش میرسد. با توجه به قیمت جهانی اکسپریا E4 که از مدل قبلی یعنی اکسپریا E3 پایین تر است، انتظار میرود پس از گذشت یه دوره زمانی کوتاه از ورود این دستگاه به بازار، با قیمتی کمتر از 400 هزار تومان نیز به فروش برسد.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است.
1.15