Sony-Xperia-Z3-Compact-Pic16
هرچه به پایان سال نزدیکتر میشویم بازار موبایل در کشورما نیز با آرامش بیشتری همراه میشود. این روزها خرید یک گوشی هوشمند در زیر سایه خریدهای عید قرار دارد به همین خاطر در این روزها ثبات در بازار موبایل حرف اول را میزند.

در این هفته ها قیمت انواع گوشی های هوشمند سونی با یک شیب نزولی بسیار خفیف پیش میرود. برخی مدل های موجود بعضا هفته ها بدون تغییر باقی ماندند و برخی دیگر نیز حتی با افزایش قیمت همراه شدند. بازار موبایل هنوز هیچ یک از اسمارت فون های 2015 اکسپریا را به خود ندیده و از عمر جدیدترین محصول سونی در بازار نزدیک به شش ماه میگذرد که شاید همین علت اصلی ثبات قیمت ها در بین گوشی های اکسپریا باشد.

بنا به روال هفته های گذشته آغازین روز هفته را با قیمت گوشی های اکسپریا شروع میکنیم. با این تفاوت که از این پس در کنار قیمت انواع گوشی های بدون گارانتی، قیمت مدل های با گارانتی را نیز مرور خواهیم کرد. به علاوه اینکه برخی مدل ها با کدهای مختلف قیمت های متفاوتی نیز دارند که سعی داریم قیمت تمامی کد ها را برای شما قرار دهیم.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است.

12.16