xperia-m4-aqua-design-aa2231fe3d585e9b8d4bf1ee6ff9e73b-940
پس از ورود محصولات جدید سونی به بازار کشور، توجه علاقه مندان و طرفداران این شرکت بیشتر به مدل های تازه وارد جلب شده است. این روزها به غیر از سه گوشی اکسپریا +Z3، اکسپریا M4 Aqua و اکسپریا C4 تقریبا تمامی گوشی های هوشمند سونی با ثبات قیمت همراه هستند و معدود گوشی های از این خانواده کاهش یا افزایش قیمت اندکی را تجربه میکنند.

ورود مدل های جدید اکسپریا به بازار با قیمت های نسبتا حبابی همراه بود. طبیعی است که در روزهای اولیه ورود گوشی ها به بازار کاهش قیمت زیادی گریبان آنها را بگیرد. اتفاقی که این روزها برای هر سه گوشی تازه به بازار آمده رخ داده و کاهش قیمت زیادی را تجربه کردند.

دو مدل میان رده سونی در این هفته نسبت به هفته اول ورود خود به بازار با کاهش قیمت حدود 100 هزار تومانی همراه شدند. این کاهش قیمت برای پرچمدار جدید سونی، اکسپری +Z3 به مراتب بیشتر بود. ضمن اینکه برخی دیگر از گوشی های سونی همچون اکسپریا Z3 با ورود اکسپریا Z3 Plus از کانون توجهات خارج شده و با کاهش قیمت رو به رو شدند.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است. رنگ زرد نیز برای محصولاتی است که برای اولین بار در لیست قیمت قرار گرفته اند.

4.20