z3c-z2
طبق روال هفته های گذشته در روز آغازین هفته با قیمت انواع گوشی های اکسپریا در خدمت شما هستیم. این هفته آخرین لیست قیمت در سال 1393 را با هم مرور میکنیم. در سالی که گذشت بیش از پنجاه هفته با قیمت انواع گوشی های اکسپریا با شما همراه بودیم.

در آخرین روزهای سال بازار موبایل و مخصوصا گوشی های اکسپریا پایین ترین حد قیمت خود را در طول یک سال گذشته به خود دیدند. در روزهای نزدیک به عید خرید گوشی هوشمند پس از خرید های مرتبط با عید در اولویت های بعدی قرار دارد. به همین خاطر بازار موبایل این روزها بر خلاف هفته های گذشته با آرامش بیشتری همراه هستند.

همانطور که در جریان هستید از هفته گذشته در لیست قیمت های هفتگی قیمت مدل های با گارانتی نیز گنجانده شده است. به علاوه اینکه در همین هفته سعی میکنیم تا یک بررسی کامل از قیمت انواع گوشی های اکسپریا در طول یک سال گذشته را با هم مرور کنیم.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است.

12.23

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا با انتشار آخرین لیست قیمت گوشی های اکسپریا در سال جاری پیشاپیش سال نو را نیز به شما تبریک عرض میکند.