xperia-z3-dual-gallery-03-1240x840-6883cf589e5475ffd76c418d6070d1d4
طبق روال هفته های گذشته، اولین روز کاری هفته را با قیمت گوشی های اکسپریا آغاز میکنیم. دو روز اول این هفته بازار موبایل کشور به مناسبت عید سعید فطر تعطیل بوده و امروز دوشنبه اولین روز کاری هفته و اولین روز کاری بعد از پایان ماه مبارک رمضان است.

در ماه رمضان معمولا خرید گوشی در بازار با استقبال کمتری همراه است. کاهش استقبال مشتریان از خرید گوشی های هوشمند باعث کاهش قیمت گوشی در بازار نیز شده که پیش بینی میشود با پایان ماه رمضان بازار گوشی های هوشمند رونق بیشتری بگیرد.

در اولین روز کاری بعد از ماه رمضان، قیمت برخی از گوشی های موجود در بازار با افزایش همراه بوده است. این افزایش قیمت بیشتر در مدل های گران قیمت بازار مشاهده میشود. البته در مقابل برخی از مدل های تازه به بازار وارد شده، همچنان در مسیر کاهش قیمت قدم برمیدارند.

در حال حاضر قیمت انواع اسمارت فون های سونی به شرح زیر است. توجه کنید که این قیمت ها مختص مرکز است و در شهرستان ها افزایش قیمت ۵-۷ درصدی برای انواع مدل های زیر طبیعی است. رنگ قرمز نشانه کاهش قیمت، رنگ سبز نشانه افزایش قیمت و رنگ آبی نیز نشان عدم تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته است

4.29