MDR-100AAP-h.ear_on_Colour_Headphones
اگر ماه گذشته خبرهای مربوط به نمایشگاه CES 2016 را دنبال کرده باشید، حتما از معرفی هدفون h.ear on سونی آگاه شدید. مدل این هدفون MDR-100AAP بوده که به اختصار توسط سونی h.ear on شناخته میشود.

این هدفون بعد از گذشت حدود یک ماه از معرفی آن حالا به صورت رسمی توسط سونی قیمت گذاری شده است. این هدفون با امکان پخش صدای Hi Res هم اکنون در فروشگاه رسمی سونی آماده سفارش قرار گرفته است.

اگر شما هم علاقه مند به خرید این هدفون زیبا و با کیفیت هستید مطمئنا قیمت نهایی آن برای شما اهمیت زیادی دارد. این هدفون هم اکنون با قیمت 150 پوند (در حدود 700 تا 800 هزار تومان) در فروشگاه رسمی سونی قابل خریداری است.
3131314

البته این قیمتی است که سونی در فروشگاه رسمی خود برای این هدفون تعیین کرده و بدون شک فروشگاه های متفرقه و خرده فروشان شرایط مناسبتری را برای خرید این هدفون تعیین خواهند کرد. با توجه به قیمت رسمی این هدفون و شرایط موجود در کشور ما انتظار میرود این هدفون در نهایت و پس از ورود به کشور ما با قیمتی در حدود 500 هزار تومان به فروش برسد.


برای مشاهده جدیدترین تصاویر از محصولات اکسپریا و آگاهی بیشتر از خبرهای پیرامون سونی صفحه رسمی سایت تخصصی اکسپریا در اینستاگرام را فالو کنید.

https://www.instagram.com/xperian.ir