Xperia-XA (8)

سونی از ماه گذشته لانچر اختصاصی اکسپریا را به طرحِ برنامه هایِ بتایِ خود وارد کرد. طرحِ بتا از سال گذشته برای برخی از برنامه ها آغاز شد و در آنها سونی پیش از انتشار نسخه هایِ اصلی، یک نسخه آزمایشی را با ویژگی هایِ جدید منتشر میکند. ورود لانچر اکسپریا به این طرح خبر خوبی است که ما را به ایجاد تغییرات گسترده در لانچر اکسپریا اُمیدوار میکند.

پس از انتشار دومین نسخه این برنامه در اوایل ماه جاری میلادی، سونی حالا نسخه ای جدید از لانچر بتایِ اکسپریا را منتشر کرده که در آن ویژگی هایِ جدیدی دیده میشود. این لانچر با شماره ساخت 10.0.A.0.62 علاوه بر دارا بودن برخی از امکانات لانچر اکسپریا X، برخی امکانات جدید را با خود به همراه آورده است.

سونی تأکید میکند که به صدایِ کاربران خود گوش میدهد و نظرات آنان را میشنود، بر همین اساس نیز، یکی از خواستنی ترین ویژگی هایِ درخواستی از سویِ کاربران که مربوط به نوار جستجو در منویِ برنامه ها میباشد به شکل بسیار زیبایی شیشه ای شده است، تا لانچر محبوب سونی بیش از پیش زیبا و یکدست شود.

همچنین سونی یکسری از مشکلات گزارش شده توسط کاربران و مشکلات ریز و درشت زیادی را را در این نسخه برطرف کرده است. به عنوان مثال میتوان به اضافه شدن پشتیبانی از تعداد اعلانیه پیام هایِ دریافتی برایِ برنامه و مسنجر فیسبوک و برطرف سازی مشکل نشان داده نشدن تعداد پیام هایِ دریافتی در گوشی هایِ با اَندروید کیت.کت و لالی پاپ اشاره کرد.

سومین نسخۀ بتایِ لانچر اختصاصی اکسپریا هم اَکنون از طریق پلی استور اختصاصی اکسپریا برای دانلود در دسترس شما علاقه مندان به محصولات اکسپریا قرار دارد. اگر قصد تست کردن قابلیت هایِ جدید برنامه مذکور را دارید، فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر جدیدترین نسخه بتایِ برنامه لانچر اکسپریا را بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور