main

قطعا شما نیز تم های زیادی را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده اید، که شاید بعضی  از آن ها زیبا بوده و مورد توجه قرار گرفته؛ و بعضی نیز خیلی جالب نبوده اند. اما تقریبا همه ی آن ها یک صفحه ی لاک اسکرین یا تصویر قفل صفحه ی مربوط به خود را داشته اند. سونی نیز برای هر کدام از تم های خود، لاک اسکرین متناسب با تم را قرار داده است. اما امروز قصد داریم لاک اسکرین زیبای شرکت ال جی را به شما معرفی کنیم.

قطعا کاربران شرکت های اندرویدی، حتی برای یک بار هم که شده، یا تم و لاک اسکرین شرکت های دیگر را بر روی گوشی خود نصب کرده اند یا بر روی دستگاه های دیگر دیده اند. و احتمالا شما نیز جزو همین دسته خواهید بود. و فارغ از هرگونه تعصب، آزمایش رایگان بعضی از چیزها، آسیبی را متوجه ما نخواهند کرد. هر شرکت نیز سعی می کند تا زیباترین تم ها و لاک اسکرین ها را بر روی دستگاه های خود نصب کند تا کابران را مجذوب طراحی گوشی های خود کنند.

اگر کمی در دنیای فناوری وارد شوید و به دنبال تم های زیبا باشید، شاید خیلی ها تم های شرکت سامسونگ را به شما پیشنهاد کنند و حتی شاید هم تم های شرکت سونی را به شما پیشنهاد کنند. اما اگر به دنبال یک لاک اسکرین زیبا و جذاب باشید، همان خیلی ها نیز قطعا لاک اسکرین شرکت ال جی را به شما پیشنهاد خواهند کرد، چرا که جنس خوب مشتری زیادی نیز دارد. لاک اسکرینی که شاید تنها وظیفه ی آن، تصویر قفل صفحه بودن باشد، اما همان وظیفه را با ظرافت و طراحی خاص، به نحو احسن انجام می دهد. لاک اسکرینی که می تواند در نه وضعیت مختلف ظاهر شود و قفل را با 9 طرح متفاوت باز کند.

9 طرحی که توسعه دهنده ای به نام X-Andev در صفحه ی مربوط به این اپلیکیشن در پلی استور نوشته:

1 Particle effect

2 Crystal effect

3 Dewdrop effect

4 Ripple effect

5 WhiteHole effect

6 Vector circle effect

7 Mosaic effect

8 Light particle effect

9 Soda effect

افکت 3d Dewdrop نیز نیازمند روت است. و در شرایط بدون روت، عملا کاربردی ندارد

افکت Crystal نیز نیازمند به روت است. ولی در شرایط بدون روت، تنها تصویر پس زمینه را نشان خواهد داد و حالت کریستالی را نخواهد داشت

برای جلوگیری از دوگانگی لاک اسکرین در دستگاه اندرویدی شما، ابتدا LG Optimus Lockscreen را فعال کرده و سپس لاک اسکرین گوشی را غیرفعال کنید.

البته در اکثر گوشی ها پس از فعال کردن LG Optimus Lockscreen، لاک اسکرین اصلی نیز تغییر می کند و جایگزین قفل صفحه ی گوشی می شود.

شما می توانید تصاویری از این لاک اسکرین زیبا را در زیر ببینید

1 2

هم چنین می توانید این لاک اسکرین زیبا را از طریق لینک زیر دریافت نمایید

نسخه ی 3.2.1 (تا این لحظه، آخرین نسخه ی منتشر شده در گوگل پلی است)

دانلود با لینک مستقیم

لینک کمکی: لینک 1لینک 2لینک 3

لینک اپلیکیشن در گوگل پلی