آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

هونامی قرار است یک جهش بلند برای سونی باشد. این شرکت در سال ۲۰۱۳ محصولات خوبی معرفی کرده و بعد از معرفی اکسپریا Z و اکسپریا Z اولترا٬ می رود تا در ماه آینده هونامی (با نام احتمالی اکسپریا i1 ) را معرفی کند.

اما به نظر می رسد دیگر باید دوربین ۲۰ مگاپیکسلی با لنز G و فلش LED را برای این محصول قطعی بدانیم. همان طور که در تصویر بالا می بینید٬ حرف بزرگ G به همراه عبارت XX.X MP درج شده که دومی در اصل نشان دهنده کیفیت تصویر سنسور CMOS آن است٬ ۲۰ مگاپیکسل و یک رقم اعشار؟! چرا که نه.

اما لنز G چیست؟ همان طور که می دانید سونی در بازار دوربین های حرفه ای یکی از شرکت های مهم به حساب می آید و حالا قرار است دستاوردی به نام لنز G را به محصولات موبایلش نیز اضافه کند. طبق توضیح این شرکت:

لنزهای G استثنایی هستند٬ نه فقط به خاطر کیفیت تصویر عالی برای مناطقی از عکس که در فوکوس قرار دارند٬ بلکه حتی به خاطر زیبایی پس زمینه تصویر که در فوکوس قرار ندارد. عنوان G تنها به لنزهای رده بالا تعلق می گیرد.

البته این تعریف مربوط به لنزهای حرفه ای سری G است و قطعا عین آنها را در هونامی نخواهیم دید٬ ولی انتظار می رود سونی فناوری های برجسته لنزهای G را به نوعی در این محصول بگنجاند تا در مقابل برند Zeiss که نوکیا استفاده کرده٬ قد علم کند.

در ادامه مطلب یک نمونه عکس از دوربین هونامی قرار دارد ولی هنوز برای قضاوت درباره کیفیت دوربین زود است.

آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا

نارنجی