Android-5-Lollipop-640x360
صفحه رسمی پشتیبانی سونی موبایل، از آبان ماه برای دستگاه هایی که در لیست به روزرسانی لالی پاپ قرار داشتند بدون تغییر باقی مانده بود. در صفحه پشتیبانی سونی موبایل برای آن دستگاه هایی که قرار است به روزرسانی لالی پاپ را دریافت کنند، تنها به استفاده از واژه “نسخه بعدی: اندروید 5.0” اکتفا کرده بود. اما حالا سونی با یک تغییر کوچک لوگوی لالی پاپ را نیز به این صفحه اضافه کرده است.

سونی معمولا به ندرت به ویرایش صفحه پشتیبانی خود میپردازد. این ویرایش و اضافه شدن لوگوی اندروید 5.0 به صفحه پشتیبانی شاید نوید این را بدهد که به روزرسانی لالی پاپ برای دستگاه های اکسپریا بسیار نزدیک است. سونی با وجود ویرایش این صفحه اما هنوز تاریخ دقیق این به روزرسانی را اعلام نکرده است. اگر به خاطر داشته باشید سونی سال گذشته و پیش از آغاز به روزرسانی اندروید 4.3 و 4.4، در صفحه پشتیبانی خود و در زیر لوگوی اندروید، دست کم ماه به روزرسانی را درج میکرد. اما اینبار فقط از واژه نسخه آینده … استفاده کرده و در زیر آن از تاریخ آغاز به روزرسانی چیزی نگفته است.

z3

در حال حاضر بزرگترین سوال برای کاربران اکسپریایی این است که آیا سونی در فاصله یک روزه تا پایان ماه فوریه به روزرسانی لالی پاپ را حداقل برای یکی از گوشی های خانواده Z نیز آغاز میکند یا خیر؟ سوالی که پاسخ دادن به آن دشوار است.