sonylollipop
در حالی که امروز خبری مبنی بر عرضه آپدیت اندروید 5 برای محصولات خانواده Z از ماه آینده میلادی منتشر شد، اما یک ویدئوی تبلیغاتی از سونی، تصاویری از اندروید 5 را که بر روی اکسپریا Z3 اجرا شده لو داده است.

در قسمتی از این ویدئوی تبلیغاتی سونی که مربوط به تلویزیون های هوشمند جدید این شرکت است، نوار هشدار در اکسپریا Z3 به نمایش داده میشود که مربوط به نسخه اندروید 5 میباشد. بعید است این تصویر به صورت اتفاقی باشد و قابل پیش بینی است که سونی از قرار دادن یک اکسپریا Z3 با نسخه اندروید 5 در این ویدئو هدف خاصی داشته است.

z3

البته سونی پیش از این نسخه AOSP از اندروید 5 را برای اکسپریا Z3 در اختیار توسعه دهندگان قرار داده بود. با این وجود لانچر موجود در این ویدئو که بر روی اکسپریا Z3 نصب شده همان لانچر اختصاصی اکسپریا است که در رام های رسمی این شرکت استفاده میشود. سونی امروز هم در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه CES و هم در صفحه توییتر خود انتشار آپدیت اندروید 5 را برای خانواده Z از ماه آینده میلادی به تایید رساند. حالا مشخص نیست آیا سونی برای اکسپریا Z3 زودتر از موعد مقرر این به روزرسانی را انجام میدهد یا همچنان ماه فوریه، تاریخ نهایی عرضه لالی پاپ برای گوشی های اکسپریا است؟

این ویدئو تبلیغاتی کوتاه که مربوط به تلویزیون هوشمند جدید سونی است را میتوانید در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

 

z3

ویدئوی تبلیغاتی از تلویزیون هوشمند سونی