کمتر از 1 ماه به شروع بزرگترین رویداد برایِ گیمرها در دنیا باقی مانده است. نمایشگاه E3 هر ساله میهمان کمپانی هایِ نام آشنایِ دنیاست که ید طولایی در ساخت بازی هایِ بزرگ دارند. امسال نیز همچون سال هایِ گذشته این کمپانی هایِ بزرگ در E3 2017 حضور به هم میرسانند و قرار است جذاب ترین و مهمترین رویداد مربوط به بازی را در دنیا رقم بزنند.

نمایشگاه E3 2017 تا کمتر از 1 ماه دیگر شروع به کار میکند و بر طبق سنت پیشین، کمپانی هایِ بزرگی چون Ubisoft، Microsoft، Nintendo و سونی در این نمایشگاه حضور به هم خواهند رساند. اما همیشه یکی از جذاب ترین بخش هایِ قبل از آغاز نمایشگاه E3، به معرفی لو رفتن اطلاعات بازی هایِ بزرگی مربوط میشود که قرار است در نمایشگاه E3 معرفی شده و به نمایش عمومی درآیند.

امسال نیز همچون سال هایِ گذشته، پیش از آغاز نمایشگاه لیست بازی هایی که در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد، در کنار لیست عناوین تأیید نشده توسط کمپانی ها به دست ما رسیده است، که در آن اسم بازی هایِ بزرگی دیده میشود، که قطعاً طرفداران کمپانی هایِ مختلف انتظار آنها را تا به امروز میکشیدند.

کمپانی Ubisoft امسال با دنباله بازی هایِ معروف The Crew، Assassins Creed و Far Cry به E3 قدم میگذارد. مایکروسافت با ادامه بازی Forza خود در این نمایشگاه حضور میابد. کمپانی Nintendo قصد دارد نسخه جدیدی از بازی Mario را در E3 رونمایی کند و Electronic Arts نیز با قسمت جدید بازی هایِ محبوب FIFA، Star Wars و Need For Speed به این نمایشگاه می آید.

اما آنچیزی که بیشتر از همه انتظارش را میکشیم، کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه E3 است. نه تنها طرفداران کمپانی سونی، بلکه بسیاری از طرفداران بازی هایِ رایانه ای منتظر کنفرانس مطبوعاتی سونی هستند. سونی امسال با ادامه بازی هایِ بزرگی چون God Of War، Gran Turismo، Uncharted و بازی هایِ بسیار مورد انتظار Days Gone، Death Stranding و Detroit پا به E3 خواهد گذاشت.

پیش بینی میشود کنفرانس E3 2017 یکی از جذاب ترین کنفرانس هایِ تاریخ این مراسم باشد، چون بازی هایِ بسیار محبوب و بزرگی در این نمایشگاه رونمایی خواهند شد. اگر شما هم از علاقه مندان به دنیایِ بازی هایِ رایانه ای هستید یا منتظر بازی خاصی هستید، توصیه میکنیم لیست زیر را با دقت مطالعه کنید. با ما با لیست عناوین تأیید شده و تأیید نشده کمپانی هایِ حاضر در نمایشگاه E3 2017 همراه باشید…

لیست عناوین تأیید شده کمپانی هایِ بزرگ دنیا:

کمپانی Ubisoft
1. Assassins Creed Origins
2. FAR CRY 5
3. The Crew 2

کمپانی Electronic Arts
1. FIFA 18
2. Madden NFL 18
3. Star Wars Battlefront II
4. New Need For Speed

کمپانی SONY
1. GOD OF WAR
2. Daysgone
3. Detroit Became Human
4. GT Sport
5. Spider Man
6. Death Stranding
7. Dreams
8. Uncharted The Lost Legacy
9. KNACK 2

کمپانی Microsoft
1. Forza Motorsport 7
2. Crackdown 3
3. State Of Decay 2
4. Sea Of Thieves

کمپانی Nintendo
1. ARMS
2. Splatoon 2
3. Super Mario Odyssey
4. Fire Embelm Warriors
5. Xenoblade Chronicles 2

سایر کمپانی ها
1. Darksaiders III
2. Middle Earth Shadow of War
3. Vampyr
4. Call Of Cthulhu
5. Metal Gear Survive
6. DiRT 4
7. Project Cars 2
8. Ace Combat 7
9. Kingdom Come Deliverance
10. Agent Of Myhem

 

لیست عناوین تأیید نشده کمپانی هایِ بزرگ دنیا:

1. New Batman
2. Project 7 (Remedy)
3. New Ryse
4. The Evil Within 2
5. Bloodborn II
6. The Elder Scrolls VI
7. Resistance 4
8. Borderlands 3
9. Beyond Good & Evil 2
10. Splinter Cell Reboot
11. Sucker Punch Project
12. Ready At War Project
13. Red Dead Redemption 2
14. The Last Of Us Part II